خرید*پاورپوینت درباره فوریتهای پزشکی در کودکان*

پاورپوینت,فوریتهای پزشکی در کودکان,علل مرگ و میر |ghe1723807
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت درباره فوریتهای پزشکی در کودکان می باشد.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 19 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

علل مرگ و میر

صدمه مهم ترین علل قابل پیشگیری مرگ و میر در کودکان استصدمه 40% علت مرگ و میر کودکان 1 تا 4 سالبیش از 3 برابر ناهنجاری های مادرزادی70% زیر 19 سال (ضربه)غرق شدگی بین صدمات غیر عمدی رتبه ی دوم 10% مرگ و میر ناشی از صدمه به علت آتش سوزی85% آن، ناشی از استنشاق دود40% مربوط به خفگی به دنبال انسداد راه هوایی زیر یکسالمطالب دیگر:
تحقیق در مورد یادگیری حرکتی واجرا از اصول تا تمرین 147 ص تحقیق در مورد ساختار حكومت پيامبر 22 ص تحقیق در مورد ساختار برگها 25 ص تحقیق در مورد زنده شدن مردگان در روز رستاخيز تحقیق در مورد ساخت خودپرداز ایرانی تحقیق در مورد سازمان تجارت جهاني و بررسي موانع عضويت ايران با سازمان تجارت جهاني (رشته مديريت – حقوق تجارت) تحقیق در مورد سازمان سرپرستی مدیریت چیست؟ 18 ص تحقیق در مورد سبك شناسي هنر تحقیق در مورد ساده مثل اکستاسي تحقیق در مورد سر نخ گمشده تبليغات تحقیق در مورد سر قفلي دريل فرز 18 ص تحقیق در مورد سخنان امام خمینی تحقیق در مورد سرد خانه تحت پوشش آستان قدس رضوي 23ص تحقیق در مورد سفري به جهان كامپيوتر تحقیق در مورد سرطان پوست تحقیق در مورد سلاحهاي شيميائي تحقیق در مورد سلول ساقه اي سرطاني تحقیق در مورد سمبولیسم 22 ص تحقیق در مورد سم پاشهاي مزرعه 20 ص تحقیق در مورد سلامت سازماني 23 ص تحقیق در مورد سنبل الطيب تحقیق در مورد سوالات پرورش دام تحقیق در مورد سوال و جواب دینی تحقیق در مورد سود بانكي و بررسي كاستن نرخ بهره بانكي تحقیق در مورد سوره ملک