خرید*پاورپوینت درباره حسابداري مديريت(مفاهیم مدیریت هزینه و رفتار هزینه)*

پاورپوینت,حسابداری مدیریت,مفاهیم مدیریت|ghe1723807
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت درباره حسابداري مديريت(مفاهیم مدیریت هزینه و رفتار هزینه) می باشد.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 107 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

بعد از مطالعه این فصل شما قادر خواهید بود به :
-توضیح دهید چرا روش مناسب محاسبه هزینه بستگی دارد به اینکه چگونه هزینه مصرف خواهد شد.
-درک کردن و توانایی استخراج تفاوت بین هزینه های مستقیم و غیر مستقیم را .
-شناختن تفاوت الگوهای رفتار هزینه و استفاده از دانش در پیش بینی منافع و هزینه ها درازای سطوح مختلف فروش
-درک کردن اینکه چرا حسابداران مدیریت و حسابداران مالی از رویکردهای متفاوتی استفاده می کنند برای طبقه بندی هزینه ها
-اثبات چرایی مفهوم هزینه فرصت از دست رفته که استفاده می شود درتصمیم گیری های کوتاه مدت و چگونگی ارتباط هزینه فرصت ازدست رفته با هزینه های مرسوم حسابداری
-بیان کردن مفاهیم هزینه کوتاه مدت و بلند مدت و چطور این هزینه های متفاوت استفاده می شود در تصمیم گیری ها
-بیان کرن رویکرد جدید طبقه بندی هزینه های مبتنی بر سطوح فعالیت

خدمات باغداری لین

لین می دانست که باغداری او آشفته است در حالی که فروشهای خدمات باغداری لین مداوم رشد می کرد ، منافع با شتاب افزایش داشت بدون سقوط برای 3 سال. لین سرگشته شده بود دربارۀ کاهش در سودها زیرا او باور داشت سازمان او همه چیز را درست انجام داده بود. او برای آموزش مردم اجرت می داد ومطمئن بود که بعد از آموزش مستمر آنها جذب شرکت می شوند. برای خدمات باغداری مرسوم، لین هزینه ای کرده بود که بر قیمت بازار غالب بود، برای خدمات ویژه او بازار واقعی برا ی خودش داشت و به نظر می آمد برای داشتن همه تجارت او بایستی قیمت همه مخارج را در دست داشته باشد- این را می رساند که او برای خدماتش مخارج اضافی نداشته باشد.

اکثر خدمات باغداری مرسوم رقابتی هستند زیرا بهای تمام شده ثبت شده پائيني دارند. اگر چه بیشتر سازمانها دوام طولانی ندارند، لین یکی از دو یا چند انجمنی است که بیش از 5 سال قدمت داشت.لین باغبانی علمی آموزش دیده بود ، و آن را در کارش نشان می داد. درحالی که مرکز توجه سایر سازمانها خدمات باغبانی روزمره است ، شامل زدن چمن، هرس کردن درخت، و به کارگیری چمن شیمیایی ( مصنوعی) است، یک بخش اصلی مؤسسه لین ارائه طرح باغداری و نهال کاری بود.

مشابه بخش مطالعه مدیریتی او در دانشگاه . لین دو دورۀ حسابداری گرفت. او اعتقاد داشت که می تواند فرصتهارا برای بهبود سود از طریق توسعه خط تولید شناسایی کندکه در صورت سود وزیان شکل 1-2 ظاهر شده است.

چمن زنی اغلب یک تجارت قراردادی است. مشتری بایدبرای فصلی ثبت نام کند و پرداخت کند نرخ اعلام شده را برای هر برش کار آسانی بود. چمن زده می شود و کناره ها مرتب می شود. مؤسسه طراحی باغداری شامل توسعه باغ و طراحی کردن چمن برای مشتریان و سپس نصب نقشه تأیید شده است. سایر خدمات نگهداری شامل هرس درخت و کاربرد کنترل وجین شیمیایی است.

هزینه های متغیروابسته به هر خط مؤسسه عبارت از هزینه های مواد ، دستمزد کسانی که در آن قسمت کار می کنند است. هزینه های ثابت که کلاً 000/300 دلار است دراین سازمان ، مربوط است به هزینه های اداری مانند حقوق لین و کارکنان اداری او و هزینه تجهیزات. لین می دانست که تجهیزات با استفاده کردن نایاب می شوند ، بنابراین او حساب کرد که بهای تمام شده تجهیزات باید تخصیص داده شود با درآمد ،که اندازه ای از مصرف است.مطالب دیگر:
📒تحقیق درباره نظريه مولكولى تكامل📒تحقیق درباره درد عضو مجازي📒دعوت نامه محرم📒تحقیق درباره ساختمان و طرز كار اسيلوسكوپ📒تحقیق درباره شکافهای فرهنگی و تمدنی در ایران📒تحقیق درباره شيوه هاي گرمايش خورشيدي📒تحقیق درباره صادرات گل رز📒تحقیق درباره صفاریان📒تحقیق درباره طراحي رباط شوينده📒تحقیق درباره صنعت ساختمان و ساختمان سازي 📒تحقیق درباره طلاق از منظر اسلام📒تحقیق درباره طراحي و پياده سازي بانکهای اطلاعاتی📒تحقیق درباره طراحی مسیر ربات متحرک📒تحقیق درمورد ساختمان براي قرن بيست و يكم📒تحقیق درباره دریبل در بسکتبال📒دانلود تحقیق درباره عبوديت📒تحقیق درباره كاربرد انرژي خورشيد📒تحقیق درباره كار و اشتغال در سيره پيامبر📒تحقیق درباره كارآفريني در عصر اطلاعات و ارتباطات 📒تحقیق درباره كاربرد انرژي هسته اي در كشاورزي 📒تحقیق درباره كاربرد ليزر در صنعت سراميك 📒تحقیق درباره كاربرد ليزر در فيزيك و شيمي📒تحقیق درباره كاربردهاي بيوتكنولوژي در ژنتيك و اصلاح دام📒تحقیق درباره كاشت - داشت - برداشت زرشك 📒تحقیق درباره كاهش ضايعات محصولات باغي در دوره پس از برداشت