خرید*دانلود پاورپوینت درباره دوپينگ*

دانلود,پاورپوینت,درباره دوپینگ,مکمل غذایی یعنی چه|ghe1723807
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع دانلود پاورپوینت درباره دوپينگ می باشد.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 26 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

مكمل غذايي – ورزشي حاوي چه موادي است؟

انواع و مقادير مختلف مواد غذايي شامل كربوهيدراتها، پروتئين ها، چربي ها، املاح، مواد معدني و ويتامين ها مكملهاي ورزشي غيرهورموني معمولاً حاوي همان موادي است كه در مكملهاي غذايي تقسيم ميشود. اما تركيبات و مقدار مصرف آن بر اساس ميزان نياز ورزشكاران است .مكملهاي ورزشي هورموني علاوه بر مواد غذايي داراي هورمونها و پيش ساز هورمونها نيز مي باشند. موارد مصرف ؟ مكملهاي غذايي ـ ورزشي براي حمايتهاي تغذيه اي ساخته مي شوند. اين حمايت تغذيه اي ممكن است در افراد سالم صورت پذيرد و يا براي افراد بيمار در نظر گرفته شود.

مطالب دیگر:
📒پژوهش بازاریابی و مدیریت منسجم خدمات در صنعت بیمه📒پژوهش بازارگرایی📒پژوهش آموزش های فنی و حرفه ای و توسعه کارآفرینی📒پژوهش آموزش مهارت های زندگی و عزت نفس📒عبادت و پرستش، نياز ثابت انسان📒تحقیق عام الفيل سال تولد پيامبر (ص)📒عالمان و مشعل داران هدايت📒طبقه بندي غذاهاي اصلي انسان در قرآن📒ضرورت تبیین تعلیم و تربیت اسلامی📒پژوهش آموزش زبان انگلیسی در ایران و اهمیت کتاب‌های درسی و تهیه و تدوین آنها📒پژوهش هوش هیجانی وحسابداری📒تحقیق مقام صبر📒تحقیق سوره نحل📒پژوهش آموزش پیش دبستانی و یادگیری مهارتهای روانی-حرکتی📒تحقیق سيره پيامبر اكرم در بيت المال📒تحقیق حادثه‏ اى بنام نفخ صور📒پژوهش آموزش الترونیکی و مدل های پذیرش تکنولوژی اطلاعات📒تحقیق شهید و شهادت در قرآن و احاديث📒تحقیق امام محمد تقی علیه السلام📒پژوهش مبانی الگوي تعالي سازماني و سرآمدي📒پژوهش اقلام تعهدی سود حسابداری و ضریب پایداری اقلام تعهدی و ضریب پایداری جریانهای نقدی ، سود📒تحقیق آئین شیطان پرستی📒پژوهش اعتیاد به اینترنت📒تحقیق شرایط وجوب امر به معروف ونهي از منكر📒تحقیق ترجمه و تفسیر سوره المائده