خرید*پاورپوینت درباره سبك گوتيك *

پاورپوینت,سبک گوتیک,معماری گوتیک,مشخصات دوران گوتیک|ghe1723807
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع پاورپوینت درباره سبك گوتيك می باشد.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 13 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

معماری گوتیک

یکی از سبکها و دوره های تاریخی معماری است که در میان سالهای ۱۱۳۷ و ۱۱۴۴ م. در دوره ای که عصر ایمان نام داشت پا به عرصه هنر گذاشت . زادگاه این سبک "ایل دو فرانس" فرانسه (پاریس کنونی و حومه آن) می باشد که به تدریج ابتدا به انگلستان و سپس به آلمان و ایتالیا کسترش می یابد.مطالب دیگر:
🔑مجوعه کامل سوالات مصاحبه های حضوری استخدام بانک ها ، شرکت ها،کارخانجات،سپاه ،ارتش؛ویژه🔑نقشه های اتوکد پایانه مسافربری -1🔑نقشه های اتوکد مجتمع آپارتمانی دو واحدی سه خوابه🔑نقشه اتوکد پلان و برش واحد اداری یک طبقه🔑نقشه اتوکد معماری مدرسه با سالن ورزش و سالن نمایش🔑نقشه اتوکد ساختمان کوچک تک خوابه🔑نقشه اتوکد مسکونی دو طبقه سه خوابه به عرض 10 متر🔑برنامه تحت اکسل طراحی سپر مهار شده با یک ردیف انکراژ انتهای تزریق شده در خاکهای ماسه ای🔑برنامه تحت اکسل طراحی سپر مهار شده با چند ردیف انکراژ انتهای تزریق شده در خاکهای ماسه ای🔑برنامه تحت اکسل طراحی سپر مهار شده با چند ردیف انکراژ انتهای تزریق شده در خاکهای رسی نرم تا متوسط🔑برنامه تحت اکسل طراحی سپر مهار شده با چند ردیف انکراژ انتهای تزریق شده در خاکهای رسی سخت🔑بیش از 100 فایل فلش با آهنگ🔑فایل اتوکد نقشه های معماری خانه ساحلی🔑پاورپوینت برنامه ریزی معماری ( ایت چری ) فصل پنجم🔑اصول پروپزال نویسی دانشگاهی🔑قارچ پرورشی، کمپوست-طرح توجیهی احداث کارگاه تولید قارچ و کمپوست🔑فایل اتوکد نقشه معماری مرکز فرهنگی🔑جامع ترین پکیج مخ زنی و جذب دختر🔑کتاب رنگ آمیزی اسمورفی ها🔑کتاب رنگ آمیزی آستریکس و اوبلیکس🔑کتاب رنگ آمیزی آلیس در سرزمین عجایب🔑کتاب رنگ آمیزی بتمن🔑مجموعه ای ارزشمند از اخبارهای tagesschau از کانال Das Erste با زیر نویس آلمانی در 34 قسمت🔑فروش فایل های آماده عرض تسلیت یاابرازهمدردی(1)🔑کتاب رنگ آمیزی پو و دوستان