خرید*تحقیق درباره برندگان نوبل شیمی*

تحقیق درباره برندگان نوبل شیمی, نوبل شیمی, برندگان نوبل شیمی|ghe1723807
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع تحقیق درباره برندگان نوبل شیمی می باشد.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 20 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

برندگان جوائز نوبل از 1901 تا سال 83.1991 سال اهداء شده در بعضی از یالها به علت جنگ جهانی توزیع آن مانند سایر جوایز نوبل امکان پذیر نبوده است. اما به طور کلی 113 نفر موفق به دریافت جایزة شیمی شده اند زیرا بعضی از سالها جوایز بین دو یا سه نفر تقسیم شده به این ترتیب که 17 جایزه بین دو نفر و هفت جایزه نیز میان سه نفر توزیع گردیده است. بین 113 نفر فقط یک زن وجود دارد و بقیه برندگان جایزه مرد بوده اند. برندگان عبارت اند از:

1901:یاکوبوس هنریکوس وانت هوف از هلند به خاطر کشف قوانین دینامیکهای شیمی و فشار اوسموتیک در محلولها.

1902: هرمان امیل فیشر از آلمان به خاطر تحقیقاتش دربارة ترکیبات مصنوعی قندو پورین.

1903: سوانته اوگوست آرنیوس از سوئد بخاطر کشف وی دربارة تئوری تجزیه الکترونیک (تحلیل برقی).مطالب دیگر:
📖تحقیق درباره کلسیم 📖تحقیق درباره گياهشناسي و زيست‌شناسي 📖تحقیق درباره تعریف گلخانه📖تحقیق درباره راز آفرینش 📖تحقیق درباره گل کلم 📖تحقیق درباره اسپرانتو و گفتگوی تمدن‌ها📖تحقیق درباره گسترش مديريت کشاورزي📖تحقیق درباره گزيده‌اي از پاسخهاي استاد مطهري در رابطه با مسأله حجاب📖تحقیق درباره گزارش مقدماتي تأسيسات الكتريكي موزه فرش📖تحقیق درباره گزارش عملي آب و خاك📖تحقیق درباره گرمايش القايي 📖تحقیق درباره گرما📖تحقیق درباره گرافیک رایانه‌ای📖تحقیق درباره مقاله کد الکترونیکی محصول (EPC) ، استانداردها و شبکه جهانی آن📖تحقیق درباره گاورنر📖تحقیق درباره کاغذ و مقوا📖تحقیق درباره کاغذ سازي 📖تحقیق درباره کارشناسي تغذيه 📖تحقیق درباره کارت صدا 📖تحقیق درباره کاربرد غير مجاز داروها در ورزش(دوپينگ)📖تحقیق درباره راه‌اندازی یک سرور 📖پاورپوینت صنعت حمل و نقل هوایی📖ورزش معلولین بینایی - پروژه پاورپوینت📖شاهکار رنزو پیانو(Jean-Marie Tjibaou Cultural Center)📖پاورپوینت تأملی بــر اصــول بلنـد مرتبـــه سازی در نواحی ساحلی با تأکيد بر استان مازندران