خرید*تحقیق درباره صنعت جهانگردی *

تحقیق درباره صنعت جهانگردی ,صنعت جهانگردی ,جهانگردی |ghe1723807
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع تحقیق درباره صنعت جهانگردی می باشد.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 12 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

باشروع كار دولت جدید برنامه‌های توسعه گردشگری با سرعت بیشتری اجرا می‌شود.

احد قضایی مدیركل تبلیغ و بازاریابی سازمان میراث فرهنگی وگردشگری با بیان این مطلب به خبرنگار آسیا افزود: ایجاد اشتغال و تامین نیازهای جوانان كشور از برنامه‌های اولویت‌دار دولت جدید به شمار می‌آید و باتوجه به ویژگی‌های صنعت گردشگری در زمینه درآمدزایی كه یك منبع مهم محسوب می‌شود و ایجاد اشتغال كه عامل موثری در رفع بیكاری است مسلماً كابینه جدید توجه خاصی به این صنعت خواهد داشت.

قضایی یاد‌آور شد، برنامه‌های توسعه صنعت كشور در برنامه چهارم توسعه، باتلاش فراوان و بررسی‌های كارشناسی تهیه شده كه علاوه بر ایجاد كار برای بیكاران و تولید درآمد از لحاظ برون مرزی نیز بسیار شایسته توجه است.

حضور گروه‌های انبوه جهانگردان در كشور ما بهترین وسیله برای تغییر دیدگاه‌های منفی اعمال شده از تبلیغات بیگانگان است.

مدیر كل تبلیغ و بازاریابی سازمان میراث فرهنگی وگردشگری گفت: شركت ایران در نمایشگاه‌های بین‌المللی جهانگردی یكی از بهترین روش‌های حضور سیاسی ایران در محافل مختلف جهان به شمار می‌آید.

تبليغات در جهان امروز ، همانند بسياري از فعاليتهاي اقتصادي – اجتماعي، امري قانونمند و مشمول قواعد و مقررات خاص است. اكنون ديگر كمتر كشوري را ميتوان يافت كه واحد هاي كوچك و بزرگ اقتصادي آن، در مجموعه فرآيند توليد و فروش كالا و خدمات خود، از ابزار تبليغات به شكل حرفه اي آن، بهره نبرند و قوانين و مقرراتي در اين زمينه نداشته باشند .

آيين نامه تاسيس کانون آگهي و تبليغات

شورای انقلاب جمهوری اسلامی ايران در جلسه مورخ 27/12/1358 بنا به پيشنهاد شماره 1031/45/6161 مورخ 18/7/1358 وزارت ارشاد ملی به استناد ماده 6 قانون تاسيس وزارت اطلاعات و جهانگردی (سابق) آئين نامه تاسيس و نظارت برنحوه کار و فعاليت کانون های آگهی و تبليغاتی را بشرح زير تصويب نمودند:

ماده 1- منظور از کانونهای آگهی و تبليغاتی در اين آئين نامه سازمانهائی هستند که کار آنهاتنظيم، تهيه، مشاوره و اجرای برنامه های تبليغاتی و روابط عمومی و انجام دادن سايرخدمات بری معرفی و فروش کالا يا خدمات مربوط می باشد. اين سازمانهابايد برای انجام دادن خدمات مورد نظر دارای تجهيزات لازم و نيروی انسانی ماهر برای قسمتهای مختلف خود باشند. محل کانونهای آگهی وتبليغتی بايد تنها به امور مذکور در اين ماده اختصاص يابد.

ماده 2- ماموران صلاحتيدار وزارت ارشاد ملی می توانند در تمام مواقع چگونگی فعاليت و دفاتر کانونهای آگهی و تبليغاتی را بررسی نمايند.

ماده 3- هر شخص حقيقی و يا حقوقی وقتی می تواند به فعاليتهای موضوع ماده يک اين آئين نامه بپردازد که از وزارت ارشاد ملی پروانه بگيرد و مدير مسئولی که حائز شرايط مندرج در اين آئين نامه باشد به وزارت ارشاد ملی معرفی نمايد.(ماده 21)

نقد و بررسي قوانين و مقررات تبليغاتي در كشور

آيين نامه تاسيس و نظارت بر نحوه كار و فعاليت كانونهاي آگهي و تبليغات:

همانگونه كه قبلا" نيز اشاره كرديم، به غير از چند ماده و تبصره اي كه در بخشهاي قبل از آنهاياد شد، تنها مقرراتي كه در حال حاضر مي توان به آن استناد كرد، همين آيين نامه است.

نبودن تبليغات در زمان تصويب اين قانون، مشخص نبودن حدود و ضوابط شرعي و قانوني تبليغات پس از انقلاب اسلامي، فقدان الگوهايي كه قابل نقد و بررسي باشند و همچنين پيشرفت فناوري و تكامل ابزارها و شيوه هاي تبليغاتي در سالهاي پس از تصويب اين قانون،

از دلايل ضعف آن در سازماندهي تبليغات در جامعه امروز است.مطالب دیگر:
📎دانلود پاورپوینت رازداری و فاش گویی در علم📎دانلود پاورپوینت دیود📎دانلود پاورپوینت درس پژوهی📎دانلود پاورپوینت تیره پسته Anacardiceeae📎دانلود پاورپوینت دخالت ها و دشمنی های آمریکا با ایران📎دانلود پاورپوینت دگرگونی‌های آب‌‌و‌‌‌‌هوایی و ساز‌و‌کارهای حاکم بر‌آنها📎دانلود پاورپوینت خوي شهر اولين ها📎دانلود پاورپوینت خودروهاي هيبريدي📎دانلود پاورپوینت حسابداری مدیریت📎دانلود پاورپوینت جهان در عصر بعثت📎دانلود پاورپوینت جوشکاری آرگون📎دانلود پاورپوینت تئوری توالی عملیات📎دانلود پاورپوینت هیدرو موتور📎دانلود پاورپوینت هوش مصنوعی و کاربرد آن در پزشکی📎دانلود پاورپوینت هارمونيك ها📎دانلود پاورپوینت نظریه پردازی داده بنیاد📎دانلود پاورپوینت نظریات فروید از رؤیا تا واقعیت ..📎دانلود پاورپوینت نشرشعله اي (Flame Emission)📎دانلود پاورپوینت مهمترین برنامه های آموزشی مورد نیاز در استقرار استانداردهای اعتباربخشی ملی📎دانلود پاورپوینت منطق فازی📎دانلود پاورپوینت مفاهیم اساسی اقتصاد مهندسی📎دانلود پاورپوینت معرفی VoIP(Voice over internet protocol)📎دانلود پاورپوینت مشكلات راه هاي هوايي تحتاني📎دانلود پاورپوینت مدیریت مواد زائد خطرناک تحت قوانین📎دانلود پاورپوینت مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی