خرید*تحقیق درباره تفكر مستقل*

تحقیق درباره تفکر مستقل, تفکر مستقل,مستقل|ghe1723807
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع تحقیق درباره تفكر مستقل می باشد.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 11 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

روبن هرش ( متولد 1927) رياضيدان و فيلسوف امريکايي است که در ده 1980 مکتب انسانگرايي را در فلسفه رياضيات مطرح کرد. انسان گرايي رياضيات را يک پديده اجتماعي - تاريخي - فرهنگي مي‌داند که براساس احتياجات علوم و زندگي شکل مي‌گيرد، اشياء رياضي را شبيه پول، کارت دعوت و ... موجودي در شعور جمعي و احکام ريضاي را شبيه قانون، مذهب و ... مؤلفه اي از آگاهي اجتماعي ما تلقي مي‌نمايد و معتقد است که بدون انسان‌ها ،رياضياتي وجود ندارد. داستان واقعي و جذاب زير از نظر فلسفه آموزش رياضي حاوي نکات بديع و ارزشمندي در راستاي ديدگاه لاکاتوش و لوديگ ويتگنشتاين دارد. اين دو فيلسوف، با تصور صورت گرايانه از رياضيات مخالف اند.مطالب دیگر:
📜پاورپوینت درباره رفتارشناسی اعتدال📜پاورپوینت درباره روابط خارجی و سیاست خارجی ایران📜پاورپوینت درباره روانشناسی شخصیت مدیران و کارکنان📜پاورپوینت درباره روش توليد 2📜پاورپوینت درباره ژيمناستيـك📜پاورپوینت درباره ساختار اتم📜پاورپوینت درباره سلامت شير از توليد تا مصرف و اهميت تغذيه ای آن📜پاورپوینت درباره سم شناسی و آشنایی با فلزات سنگین📜پاورپوینت درباره سند اولويت‌بندي راههاي استاني📜پاورپوینت درباره سیستم های خنک کننده خودرو📜پاورپوینت درباره شاخص ها و آشنایی با تعاریف آنها📜پاورپوینت درباره شبه پتانسیل📜پاورپوینت درباره شركت‌هاي دانش‌بنيان📜پاورپوینت درباره شهر باستانی همدان📜پاورپوینت درباره ضرورت استفاده از امضای دیجیتالی و تاثیر آن بر امنیت دولت الکترونیک📜پاورپوینت درباره طراحي مدل و شبيه سازي رايانه اي انتقال اطلاعات در شبكه هاي پزشكي از راه دور اورژانس📜پاورپوینت درباره طرح جامع امن سازي زيرساختهاي حياتي در مقابل حملات الکترونيکي📜پاورپوینت درباره علایم سرطان های دستگاه کلیه ومجاری ادرار📜پاورپوینت درباره علوم پزشكي‌رده هاي R و NLM📜پاورپوینت درباره عوارض جذام📜پاورپوینت درباره عیوب در ریختگری تحت فشار📜پاورپوینت درباره فرایند دگرگونی و سنگهای دگرگون شده📜پاورپوینت درباره فیزیک پایه 1( مکانیک)📜پاورپوینت درباره قرصهاي پيشگيري از بارداري📜پاورپوینت درباره کیفیت خدمات در شبكه هاي كامپيوتري