خرید*تحقیق درباره ديكروسليوم دندريسليوم *

تحقیق درباره دیکروسلیوم دندریسلیوم , دیکروسلیوم دندریسلیوم ,دندریسلیوم |ghe1723807
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع تحقیق درباره ديكروسليوم دندريسليوم می باشد.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 30 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

ترماتوده اي سر نيزه اي شكل است كه دركيسه و مجاري صفراوي گوسفند ، علفخواران و گاهي انسان زندگي ميكند ، باريك و بلند بوده و حدودا 1 تا 5/1 سانتي متر طول دارد . داراي دهان ، مري و سكوم غير منشعب است . تفاوت آن با ديگر ترماتودها در اين است كه دوبيضه در بالاي تخمدان ها و قدام بدن واقع شده اند . غلاف آلت تناسلي پر پيچ و خم و رشد آن زياد است . داراي بادكش دهاني و شكمي است كه بادكش دهاني كوچكتر از بادكش شكمي است در سطح بدن فاقد خار است . رحم پر از تخم ، خلف بدن ا فرا مي گيرد .

چرخه زندگي :

تخم دفع شده از ميزبان نهايي ( علفخواران ، گاو ، گوسفند و گاهي انسان ) قهوه اي رنگ و دريچه وار بوده كه به شكل D مي باشد . حاوي ميراسيديوم كامل و رسيده است .قهوه اي تيره با پوسته ضخيم و دريچه دار است . اين تخم توسط ميزبان واسط كه حلزون هاي خاكزي كوكلي سلا Cochloicella و آبيدا Abida و. هليسلا Helicella ، zebrine و cionella مي باشند بلعيده شده ودر بدن حلزون ميراسيديوم از تخم خارج شده و تبديل به اسپوروسيت I ( اسپوروسيت مادر ) و سپس اسپوروسيت II ( اسپوروسيت دختر )
مي شود . اين كرم مرحله روي ندارد . اسپوروسيت II خود تبديل به سركر مي شود كه سركر توانايي خارج شدن از بدن حلزون را ندارد . بنابراين به ريه حلزون رفته و توسط ترشحات ژلاتيني Slimeball ودر روزهاي باراني از ريه حلزون دفع مي شود و به محيط خارج راه مي يابد . اين ترشحات ژلاتيني شيرين بوده وتوسط مورچه هاي قهوه اي formica fusca
بلعيده مي شوند و در بدن مورچه خصوصا در مغز مورچه تبديل به متاسركر مي شوند . اين مورچه ها هنگامي كه بر روي گياهان قرار مي گيرند به علت تقص در سيستم عصبي بي حركت مي مانند و به همراه علوفه توسط علفخواران يا گاهي انسان (ميزبانان نهايي) خورده مي شوند متاسركر در بدن ميزبان نهايي ديواره خود را ازدست ميدهد و پس از عبور از جدار روده به عروق باب رسيده و با مهاجرت به كبد پس از 5 تا 7 هفته در مجاري صفراوي بالغ مي شوند و اولين تخم را يكماه پس از آلودگي مي توان در مدفوع يافت . سير تكاملي انگل توسط كرول ( وي ـ كرول ) بررسي شده است .مطالب دیگر:
📗آموزش ضرب دو عدد منفی با تکنیک تصویری📗آموزش کوچکترین مضرب مشترک با تکنیک تصویری📗بررسي رابطه افسردگي و وزن در بين جوانان دختر حدود سني 25-18 شهرستان ابهر📗بررسي افكار و احوالات امين الدوله📗بررسي رابطه بين روش شاگرد محور و رشد و پرورش خلاقيت📗اثرات محلول پاشی روي بر عملکرد و شاخص هاي رشد سه رقم اسفناج📗بررسي رابطه بين سبكهاي دلبستگي و اضطراب📗اثر پارامتر های هندسی بر روی انتقال حرارت و افت فشار در طراحی مبدل های حرارتی📗بررسي رابطه بين عزت نفس و افكار غير منطقي در دانش آموزان دبيرستان دخترانه شهرستان نظر آباد📗آموزش مساحت جانبی و کل با تکنیک تصویری📗آموزش معادله با تکنیک تصویری📗آموزش اعداد علامت دار با تکنیک تصویری📗بررسي رابطه بين ميزان اضطراب دانش آموزان و نسبت تقلب آنها در مدرسه📗کاربرد فلو سنجها در آلوميناي جاجرم📗كنترل گسترده پست هاي فشار قوي📗جزوه آموزشی فصل اول و پنجم الکترومغناطیس دکتر بهادرزاده📗بررسي رابطه ميان جهت گيري هدف با خود تنظيمي يادگيري و پيشرفت تحصيلي📗تحقيقي بر سيستم تحريك و راه انداز ژنراتورها📗سوالات آزمون سراسری کاردانی به کارشناسی برق قدرت📗سوالات دروس عمومی کنکور ریاضی سال 94📗کنکور ارشد📗سوالات اختصاصی کنکور ریاضی سال 94📗سوالات دروس اختصاصی کنکور تجربی سال 94📗سوالات دروس عمومی کنکور تجربی سال 94📗فیزیولوژی