خرید*تحقیق درباره ژیمناستیک*

تحقیق درباره ژیمناستیک,ژیمناستیک|ghe1723807
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع تحقیق درباره ژیمناستیک می باشد.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 4 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

ژیمناستیک به عنوان یک ورزش فعال دارای سابقه‌ای در حدود ۲۰۰۰ سال می‌باشد ولی به عنوان یک ورزش رقابتی دارای عمری در حدود ۱۰۰ سال می‌باشد. مسابقات فردی و کلی توسط باشگاهها و کلاب‌های گوناگون مانند solcols Turveveins برگزار شده‌است درحالی که این ورزش دارای رشد آهسته‌ای در محیط تولید کلوب در محیطTurvevens solcos دارای رشد سریع بود. در دهه هزار ۸۳۰ ورزش ژیمناستیک به آمریکا معرفی شد و سیستم مدرسه ژیمناستیک توسط مهاجران از قبیل frang , lchaales, follel, chorles,beik تأسیس گردید.
در سال ۱۸۸۱فدراسیون بین المللی ژیمناسیک تأسیس شد که بعداً به نام هیئت فدراسیون ژیمناستیک اروپا تغییر یافت. این سازمان پیشقدم در مسابقا ت بین المللی بود. اتحادیه ورزشکاران غیر حرفه‌ای در سال ۱۸۸۳ در آمریکا تأسیس گردید. این سازمان مسئولیت کنترل و مراقبت از ژیمناستیک کاران را در آمریکا بر عهده داشت. رقابت‌ها و مسابقات گوناگونی توسط کلوپ‌ها و سازمان‌ها برگزار شدند و در دهه ۱۸۸۰ این مسابقات بسیار شدت گرفت.مطالب دیگر:
🔗پاورپوینت فیلتر های گابور همراه با فایل word🔗پاورپوینت خلاصه کتاب كاربرد فن آوري‌ هاي جديد در آموزش تالیف دكتر شهناز ذوفن🔗پاورپوینت کنکاو وب (Web Mining)🔗پاورپوینت گروه مطالعاتی مجامع بين الملل (Ripe)🔗پاورپوینت اتصال به شبکه P2MP🔗پاورپوینت معرفی رشته مهندسی کامپیوتر🔗پاورپوینت مفاهیم اولیه پروتکل TCP- IP🔗پاورپوینت خلاصه کتاب مهندسی نرم افزار تالیف سامرویل ترجمه جعفرنژاد🔗پاورپوینت نسل X🔗پاورپوینت خلاصه کتاب مهندسي نرم‌ افزار تالیف يان سامرويل🔗پاورپوینت تشخیص پرستاری🔗پاورپوینت شبه پتانسیل🔗پاورپوینت پروژه اتاق پاياپای الكترونيكی (پايا)🔗پاورپوینت نگاه به نامحرم🔗مجموعه تست های آزمون (ریاضی) رشته ایمنی صنعتی🔗جزوه آمار و روشهاي کمی در کتابداري (قسمت اول)🔗جزوه فن آوري اطلاعاتی رشته علم اطلاعات و دانش شناسی🔗جزوه کتابخانه و کتابداري رشته علم اطلاعات و دانش شناسی🔗جزوه مدیریت کتابخانه و کتابداري رشته علم اطلاعات و دانش شناسی🔗جزوه مدیریت منابع رشته علم اطلاعات و دانش شناسی🔗جزوه منابع و خدمات مرجع رشته علم اطلاعات و دانش شناسی🔗جزوه سازماندهی منابع رشته علم اطلاعات و دانش شناسی🔗مجموعه 550 تست از دروس رشته علم اطلاعات و دانش شناسی🔗جزوه زبان تخصصی رشته علم اطلاعات و دانش شناسی🔗پاورپوینت خلاصه کتاب نظریه زبان ها و ماشین ها ترجمه مهندس سید حجت الله جلیلی