خرید*تحقیق درباره توكسوپلاسموز*

تحقیق درباره توکسوپلاسموز,توکسوپلاسموز,|ghe1723807
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع تحقیق درباره توكسوپلاسموز می باشد.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 7 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

اهداف آموزشي

انتظار مي رود فراگيران پس از مطالعه اين مقاله قادر باشند :

بيماري توكسوپلاسموز را تعريف كنند .

علائم بيماري را بدانند .

با علل و اپدميولوژي بيماري آشنا شوند .

به راههاي پيشگيري و مراقبت عمل كنند .

مقدمه

در عصر حاضر ، ارتقاي سطح فرهنگ بهداشتي جوامع ، افزايش طول عمر بشر و تغييرات اقتصادي و اجتماعي سيماي اپيدميولوژيك بيماري ها را تغيير داده است . با اين وجود هنوز هم بيماريهاي مسري به عنوان مهمترين مسأله بهداشتي در تمام كشورها محسوب مي شوند .

مطالعات و حضور پادتن عليه توكسوپلاسما در خون حداقل يك سوم جمعيت بالغ در بيشتر كشورهاي جهان ، نشان دهنده تماس و آلودگي قبلي آنها ، انتشار وسيع و قدرت آلوده كنندگي اين تك ياخته براي انسان است .

تعريف بيماري توكسوپلاسموز

توكسوپلاسموز نوعي بيماري است كه بر اثر عفونت با نوعي انگل داخل سلولي به نام (( توكسوپلاسما گوندئي )) به وجود مي آيد . توكسوپلاسموز به دو صورت عفونت حاد و مزمن مي باشد . كه عفونت حاد بعد از تولد كب مي شود و ممكن است بدون علامت باشد و بيشتر اوقات منجر به پايداري مزمن در بافتهاي ميزبان مي شود .

آلودگي به اين انگل در انسان ، ساير پستانداران و پرندگان ، انتشار جهاني دارد .مطالب دیگر:
📝فیلم آموزشی آنالیز یک لوله تحت فشار داخلی در نرم افزار آباکوس📝پروژه اهمیت آمار در پزشکی📝پروژه آمار استفاده از تلویزیون📝پروژه آمار بررسي هدفمندسازي يارانه ها📝تحقیق بررسی Builder pattern از الگوهای طراحی📝فیلم آموزشی تحلیل المان محدود فرایند اکستروژن مستقیم در آباکوس (حاوی مقاله و فایلهای تحلیل)📝پروژه آنالیز دینامیکی یک قاب تحت بار ناگهانی در نرم افزار آباکوس (به علاوه فایل های تحلیل)📝تحقیق نتايج به كارگيري آنتن پيوسته📝تحقیق شناخت و اصول کار برقگیرها📝تحقیق نكاتي كه در تعمير مانيتور بايد توجه داشت📝تحقیق نمايشگر LED📝تحقیق نوسانات ولتاژ📝تحقیق نیمه رساناها📝تحقیق همكاري در بخش مبادلات الكتريكي📝تحقیق ربات هوش مصنوعی📝تحقیق سنسور اثر هال📝تحقیق مدار یکسو کننده📝پاورپوینت طراحی full adder چهاربیتی با استفاده از منطق های برگشت پذیر 2014 به زبان انگلیسی📝پاورپوینت و کل مطالب در قالب پروژه درس شیوه ارائه مطالب با موضوع فراماسونری📝تحقیق بررسی امنیت و حریم خصوصی در تگ های RFID📝فیلم آموزشی شبیه سازی فرآیند فورج سرد در نرم افزار آباکوس📝نقشه های معماری ساختمان 6 طبقه روی پارکینگ📝نقشه های معماری ساختمان دو طبقه روی پیلوت📝فایل اتوکدی مبلمان📝تحقیق معماری بیمارستان 100 تختخوابی سه بعدی طرح 4