خرید*تحقیق درباره هندسه تحلیلی*

تحقیق درباره هندسه تحلیلی,هندسه تحلیلی,تحلیلی|ghe1723807
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع تحقیق درباره هندسه تحلیلی می باشد.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 8 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

هندسه تحلیلی شامل مباحثی چون بردارها ، معادلات حرکت پرتابه ، معادلات خط ، ضرب عددی و برداری، بردارها. مقاطع مخروطی که در هندسه یونان پا گرفت و امروزه با معادلات درجه دو بعنوان منحنی‌هایی در صفحه مختصات توصیف می‌شوند یونانیان زمان افلاطون این منحنی‌ها را فصل مشترک یک صفحه با یک مخروط می‌گرفتند که نام مقطع مخروطی از آن ناشی شده است. نکته‌ای که حائز اهمیت اشاره به این مسئله است که در مطالعات هندسه تحلیلی مختصات دکارتی از اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد زیرا توسط این مختصات ما می‌توانیم طول و عرض و ارتفاع اجسامی را که می‌بینیم به صفحه منتقل کرده و درباره آنها براحتی به مطالعه پردازیم.مطالب دیگر:
📚پاورپوینت گودبرداری و سازه های نگهبان در 38 اسلاید📚عوامل فردی موثر در پیشرفت تحصیلی📚عوامل اجتماعی موثر در پیشرفت تحصیلی📚تحقیق عوامل موثر بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان📚شادکامی در روانشناسی و رابطه آن با متغیرهای دیگر📚روانشناسی بالینی شادکامی و تعیین کننده های شادی و شادکامی📚تحقیق کامل در مورد شادکامی روانشناختی📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق شادکامی روانشناختی 30 صفحه📚چارچوب نظری و پیشینه پژوهش شادکامی روانشناختی📚پیشینه تحقیق و مبانی نظری در مورد شادکامی📚پاورپوینت شورایاري ها و کارآفرینی اجتماعی📚پاورپوینت مدیریت محیط زیستی📚پاورپوینت بتن خود تراکم SCC در 72 اسلاید کاملا قابل ویرایش به طور کامل و جامع همراه با شکل و تصاویر و جداول مربوطه ‬‎📚پاورپوینت ارتباطات غيررسمي براي جبران خدمت كاركنان 📚پاورپوینت ارتباطات گروهی و عملکرد گروه📚پاورپوینت (اسلاید) ارزیابی عملکرد📚پاورپوینت آزمون و انتخاب کارکنان📚پاورپوینت استراتژیهای بازاریابی در مرحله افول بازار 📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق سازگاری کودکان طلاق 68 صفحه📚چارچوب نظری و پیشینه پژوهش سازگاری کودکان طلاق📚فصل دوم پایان نامه سازگاری کودکان طلاق📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق سازگاری زنان طلاق 65 صفحه📚ابعاد و نظریات سازگاری📚شاخص های سازگاری و خصوصیات افراد سازگار📚مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه های سازگاری اجتماعی