خرید*مقاله درباره ارزشیابی محصول و ایده نو*

ارزشیابی,هیئت سنجش و ارزشیابی,عوامل ارزشیابی,مهارت های شخصی,ایده نو,ایده و فروش,ارزشیابی محصول جدید,دانلود,دانلود مقاله,دانلود تحقیق,دانلود پایان نامه|ghe1723807
این مطلب در مورد فایل دانلودی با موضوع مقاله درباره ارزشیابی محصول و ایده نو می باشد.

*مقاله درباره ارزشیابی و ایده نو*

مقدمه :

در كنار داشتن مردمی با علم ودانش، هیئت سنجش وارزشیابی باید چنین افرادی را منظور داشته باشد. با داشتن چنین مردمی وبدون دخالت نظرات خصوصی آنها در هیئت وابسته به آن می توان آثار منفی كه وابسته به طرز تفكر شخصی هست را در محصولات جدید كاهش داد البته با حمایت كسانی كه ایده های شخصی را دخالت نمی دهند شرط بندی نمی كنند وشهرت خودرا به به خظر نمی اندازد.برای مثال: ایده‌های اصلی یك محصول جدید می تواند به خاطر اینكه در رابطه بالایی با در نظر گرفتن نظریات علمی مردم هست مورد حمایت قرار بگیرد. پس ایده های مردم كه علمی و بدون نظر شخصی هست میتواند باعث تصمیم گیری صحیح شود.

قضیه: انتخاب تولید كنندگان انتخابگر فهیم بطور مثبتی بر روی درستی و صحت سنجش محصولات جدید اثر دارد.

نمونه ها:

برای مثال: شركت WEC از مدیران فنی خود خواست، تا موفقیتهای فنی پروژه R&D را ارزیابی كنند.گرچه این مدیران بطور مستقیم درگیر این پروژه نبودند. آنها از زمانیكه دانش فنی داشتند انتخاب شدند ودر نظر گرفتندكه پیشداوری كمتری در مورد پروژه‌هایی كه در مقایسه پروژه های آنها هست داشته باشند. این یكی از دلایلی بود كه كمپانی قادر به تشخیص پروژه های موفق بودند.

در بعضی نمونه ها، نیازی نیست كه كارشناسان از جانب مردم باشند اما می توانند از طرف فرهنگستان ادبی باشند.

برای مثال: ارتش فضایی وهوایی انگلیس از مردم خواست تا در پروژه R&D ادبیات را برای قانون وچارچوب اولیه وابزار واستعداد بالقوه بازبین كنند.

این مسئله برای تشخیص معیار انتخابی مربوطه بسیار سودمند بود.

در حقیقت این مسئله یك ساختار زیر بنایی را برای روند انتخابی پروژه وزبان مشترك و درك میان اعضای گروه را فراهم می كرد.

یك نمونه دیگر: كمپانی صنایع آلومینیوم اسرائیل علاقمند به اقتباس یك دانش متمركز و قوی در سیستم تولیدات خودبود.

از آن هنگام میزان دیدگاه های علمی سیستم از مهندسین تا مدیران تغییر كرد وكسانی تصمیم گرفت كه كسانی كه دارای قوه عملی بالایی هستند را مورد نظر قرار دهد. و گزارش داده شد كه استفاده از چنین اشخاصی به شركت كمك میكند تا بهتر از دایره علمی اطلاعاتی افراد استفاده كنند و به یك سیستم بهتر نزدیك شوند.

یك شبكه اطلاعاتی: یك كمپانی بزرگ و مهم ارتباط از راه دور مردم را از حوزه وظیفه ای مربوط برای ارزشیابی محصولات جدید انتخاب می كند.

انواع گروه افرادی با تخصیص، ارزیابی با قدرت تجزیه وتحلیل وبا دادن حق تقدم به ایده های جدید مربوط به محیط وسیع اطراف هست.

این گروه همچنین شامل افرادی با تخصص در زمینه فرمول بندی استراتژهای جدید برای ایده ها بود.

این گروه شامل افرادی بود با علم و آگاهی كه داشت با ایده های دیگران در همان شركت ارتباط داشت.

اگرچه انتخاب افراد با علم ودانش وبدون نظر شخصی می تواند برای شركت ها خیلی سودمند باشد آن همچنین به میزان زیادی به تعهد نیاز دارد.

كمپانی ها برای انتخاب احتیاج به توسعه مخصوص پروسه ها دارند.

كمپانی ها برای انتخاب احتیاج به توسعه مخصوص رویه ها، مردمی شایسته وبا كیفیت تعلیم دیده احتیاج دارند كه ممكن است همیشه امكان پذیر نباشد.

برای نمونه: مدیران تولید یك شركت تكنولوژی اطلاعات مهم در نروژ اظهار می دارد كه در ضایعشان مهندسین و مدیران اغلب یا شركتهایشان را واگذار می كنند یا آنها را عوض می كنند. كه این مسئله برای این كمپانی ها مشكلات عظیمی به بار می آورد.

2-گوناگونی

عامل مهم دیگر در مورد تولید كنندگان: انتخاب گر مسئله تنوع(گوناگونی)است.در حقیقت دلایل تئوریكی قوی وجود دارد كه چرا تنوع اظهار نظرهای كارشناسانه ممكنه به ارزشیابی محصول جدید مرتبط باشد. توری (پروسه- اطلاعاتی) اظهار می دارد كه وقتیكه مردم با زمینه های مختلف نظریات كارشناسانه خودرا تسهیم می كنند در طول ارزشیابی محصول جدید ودیدگاههای آنها می تواند زمینه های شغلی را بهتر و بیشتر به نمایش بگذارد ودر مقایسه با تنها یك نقطه نظر (منفرد) نتیجه می گیریم انتخاب صحیح تر است. زیرا تشریك مساعی وجود دارد.

نقطه نظرهای تئوریكی دیگری برای گوناگونی نظریات كارشاناسانه در ارزیابی محصول جدید بستگی به اختلاف مبحثهای شغلی دارد.

تئوریهای وابسته نشان می دهد كه مردم مختلف از قسمتهای مختلف بدنبال كارشناسان گوناگونی هستند كه بتوانند آنها را با مسائل مختلف مهم آشنا كنند.

كه درگیر ارزیابی محصول جدید باشند و به آنها كمك كنند تا بتوانند بهتر خود را نشان بدهند.


مطالب دیگر:
📃سمینار درس مباحث ویژه و ترجمه دینامیک های دوستی : مدل سازی روابط اجتماعی از طریق شبیه سازی فازی مبتنی بر عام📃ترجمه مقاله و سمینار دوستی و تحرک: حرکت کاربر در شبکه‏ های اجتماعی مبتنی بر موقعیت📃ترجمه مقاله و سمیناردرس مباحث ویژه ارشد: وزن شبکه در مرکزیت گره : تعمیم درجه و کوتاهترین مسیر📃ترجمه و سمینار درس مباحث ویژه اندازه گیری و بررسی تفاوتهای شخصی در میل برقراری ارتباط با دیگران📃سمینار شبکه های اجتماعی: شبکه های ایمیل📃ترجمه مقاله کنترل گل جالیز مصری (Orobanche Aegyptiaca) در گوجه با علف کش های سولفونیلورا – مطالعات گلخانه ای📃ترجمه مقاله نوآوری در قیمت گذاری خرده فروشی و تبلیغ ها در این زمینه📃ترجمه مقاله پروفیل های مربوط به پروتئین -1 مقاوم به چند دارو در سلول های تک سلولی خون پیرامونی در بیماران مقاوم به صرع و بیهوشی📃ترجمه مقاله شرح و بررسی دو فاکتور: چه چیز تعیین کننده مقدار پیشرفت در بیمار هانتینگتون است؟ یک مطالعه MRI برای طول دوره زندگی📃ترجمه مقاله ترکیب بازاریابی اسلامی: فاکتورهای تعیین کننده📃ترجمه مقاله ارزیابی عملکرد پروتکل های مسیریاب ادهاک برای ارتباطات نظامی📃ترجمه مقاله طرح پروتکل های مسیریاب برای شبکه ادهاک موبایل📃ترجمه مقاله حمایت از تشخیص دادن مننژیت در بین نوزادان و کودکان از طریق استفاده کردن از نقشه شناختی مجزا📃ترجمه مقاله تفکیک کردن موانع مغزی – خونی به دنبال آسیب و جراحت مغزی: یک نقش در بیهوشی مربوط به بعد از جراحت📃ترجمه مقاله یک آنالیز در مورد مشخصاتی که بر روی کیفیت تکنولوژی اطلاعات حسابرسی اثر دارد: یک مطالعه در مورد IT و کارورزان حسابرسی مالی📃ترجمه مقاله دانش داشبوردی برای صنایع ساخت📃ترجمه مقاله امکان پذیری و اثر اولیه برای مقاومت پیش رونده در زمینه نجات یافتگان سرطان ریه📃ترجمه مقاله دستورالعمل طراحی برای طراحی سیستم های زهکشی باران📃ترجمه مقاله یک بررسی در مورد فراهم ساختن سرباره و رسوب مربوط به صنایع فلز📃ترجمه مقاله مدل RFID برای شبیه سازی کردن چارچوب اسلاتی ALOHA براساس پروتکل ضد تلاقی برای معرفی کردن چندین برچسب📃دانلود طرح حكاكی روی سنگ ، چوب ، چرم و مشبک کاری📃دانلود طرح کسب و کار چاپ و تولید عكس‌های رنگی و سیاه‌وسفید📃دانلود طرح کسب و کار خدمات مشاوره مهندسی📃دانلود طرح توجیهی داروهای گیاهی📃طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی پرواربـندی گوساله